Sayt test rejimida ishlamoqda...
2009-2011 yy. - O‘zbek davlat yer tuzish ilmiy-loyihalash “O‘zdaverloyiha” instituti 2 toifali texnik
2011-2011 yy. - O‘zbek davlat yer tuzish ilmiy-loyihalash “O‘zdaverloyiha” instituti 2 toifali texnik
2011-2015 yy. - O‘zbek davlat yer tuzish ilmiy-loyihalash «O‘zdaverloyiha» instituti muhandisi
2015-2015 yy. - O‘zbek davlat yer tuzish ilmiy-loyihalash «O‘zdaverloyiha» instituti 2-toifali muhandisi, ICHA va G bo‘limi boshlig‘i v.v.b.
2015-2016 yy. - O‘zbek davlat yer tuzish ilmiy-loyihalash «O‘zdaverloyiha» instituti 2-toifali muhandisi.
2016-2016 yy. - O‘zbek davlat yer tuzish ilmiy-loyihalash «O‘zdaverloyiha» instituti 1-toifali muhandisi.
2016-2018 yy. - O‘zbek davlat yer tuzish ilmiy-loyihalash instituti «O‘zdaverloyiha» Ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va geoinformatika bo‘limi boshlig‘i
2018-2018 yy. - - O‘zbek davlat yer tuzish ilmiy-loyihalash instituti «O‘zdaverloyiha» bosh muhandisi v.v.b.
2018-2020 yy. - O‘zbekiston Respublikasi Yer resurslari, geodeziya, kartografiya va davlat kadastri davlat qo‘mitasi “O‘zdaverloyiha” davlat ilmiy- loyihalash instituti bosh muhandisi
2020-2021 yy. - O‘zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo‘mitasi huzuridagi Kadastr agentligi tasarrufidagi “O‘zdaverloyiha” davlat ilmiy- loyihalash instituti bosh muhandisi
2021 y - x.v - O‘zbekiston Respublikasi Qishloq xo‘jaligi vazirligi “O‘zdaverloyiha” davlat ilmiy- loyihalash instituti bosh muhandisi

Sayt test rejimida ishlamoqda...
Главный инженер Доктор философии сельскохозяйственных наук, старший научный сотрудник Пятница с 10:00 до 13:00 uzdavyerloyiha@umail.uz +998 555060208
Трудовая деятельность
2009-2011 гг. - Техник 2 разряда Узбекского государственного научно-проектного института по землеустройству «Уздаверлойиха»
2011-2011 гг. - Техник 2 разряда Узбекского государственного научно-проектного института по землеустройству «Уздаверлойиха»
2011-2015 гг. - Инженер Узбекского государственного научно-проектного института по землеустройству «Уздаверлойиха»
2015-2015 гг. - Инженер 2 категории, и.о. начальника отдела АП и Г Узбекского государственного научно-проектного института по землеустройству «Уздаверлойиха»
2015-2016 гг. - Инженер 2 категории Узбекского государственного научно-проектного института по землеустройству «Уздаверлойиха»
2016-2016 гг. - Инженер 2 категории Узбекского государственного научно-проектного института по землеустройству «Уздаверлойиха».
2016-2018 гг. – Начальник отдела Автоматизации производства и геоинформатики Узбекского государственного научно-проектного института по землеустройству «Уздаверлойиха»
2018-2018 гг. - и.о. главного инженера Узбекского государственного научно-проектного института по землеустройству «Уздаверлойиха»