Sayt test rejimida ishlamoqda...
2009-2011 yy. - O‘zbek davlat yer tuzish ilmiy-loyihalash “O‘zdaverloyiha” instituti 2 toifali texnik
2011-2011 yy. - O‘zbek davlat yer tuzish ilmiy-loyihalash “O‘zdaverloyiha” instituti 2 toifali texnik
2011-2015 yy. - O‘zbek davlat yer tuzish ilmiy-loyihalash «O‘zdaverloyiha» instituti muhandisi
2015-2015 yy. - O‘zbek davlat yer tuzish ilmiy-loyihalash «O‘zdaverloyiha» instituti 2-toifali muhandisi, ICHA va G bo‘limi boshlig‘i v.v.b.
2015-2016 yy. - O‘zbek davlat yer tuzish ilmiy-loyihalash «O‘zdaverloyiha» instituti 2-toifali muhandisi.
2016-2016 yy. - O‘zbek davlat yer tuzish ilmiy-loyihalash «O‘zdaverloyiha» instituti 1-toifali muhandisi.
2016-2018 yy. - O‘zbek davlat yer tuzish ilmiy-loyihalash instituti «O‘zdaverloyiha» Ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va geoinformatika bo‘limi boshlig‘i
2018-2018 yy. - - O‘zbek davlat yer tuzish ilmiy-loyihalash instituti «O‘zdaverloyiha» bosh muhandisi v.v.b.
2018-2020 yy. - O‘zbekiston Respublikasi Yer resurslari, geodeziya, kartografiya va davlat kadastri davlat qo‘mitasi “O‘zdaverloyiha” davlat ilmiy- loyihalash instituti bosh muhandisi
2020-2021 yy. - O‘zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo‘mitasi huzuridagi Kadastr agentligi tasarrufidagi “O‘zdaverloyiha” davlat ilmiy- loyihalash instituti bosh muhandisi
2021 y - x.v - O‘zbekiston Respublikasi Qishloq xo‘jaligi vazirligi “O‘zdaverloyiha” davlat ilmiy- loyihalash instituti bosh muhandisi

Sayt test rejimida ishlamoqda...
Chief Engineer Doctor of Philosophy in Agricultural Sciences, Senior Research Fellows Friday at 10:00 am to 1:00 pm uzdavyerloyiha@umail.uz +998 555060208
Labor activity
2009-2011 - 2nd category Technician in Uzbek State Scientific and Design Institute on Land Management “Uzdavyerloyikha”
2011-2011 - 2nd category Technician in Uzbek State Scientific and Design Institute on Land Management “Uzdavyerloyikha”
2011-2015 - Engeneer in Uzbek State Scientific and Design Institute on Land Management “Uzdavyerloyikha”
2015-2015 - 2nd category Engeneer, Acting Head of the Department of AP and G in Uzbek State Scientific and Design Institute on Land Management “Uzdavyerloyikha”
2015-2016 - 2nd category Engeneer in Uzbek State Scientific and Design Institute on Land Management “Uzdavyerloyikha”
2016-2016 - 2nd category Engeneer in Uzbek State Scientific and Design Institute on Land Management “Uzdavyerloyikha”
2016-2018 – Head of the Department of Automation of Production Activities and Geoinformatics in Uzbek State Scientific and Design Institute on Land Management “Uzdavyerloyikha”
2018-2018 - Acting Chief Engeneer in Uzbek State Scientific and Design Institute on Land Management “Uzdavyerloyikha”
2018-2020 - Chief Engineer in State Scientific and Design Institute “Uzdavyerloyikha” of the State Committee of Land Resources, Geodesy, Cartography and State Cadastre of the Republic of Uzbekistan